Šokių studija Alemanda rūpinasi Jūsų vaikų užimtumu, todėl visus vaikus kviečia lankyti sportinių šokių užsiėmimus.

 


Video

Pažiūrėkite mus

ZUMBA KIDS

Zumba Kids – linksma ir naudinga veikla jaunimui. „Sportuodami pagal Zumbą, stiprinsite viso kūno raumenų tonusą, sumažinsite įtampą,skatinsite produktyvesnę smegenų veiklą mokantis naujus judesius. Ateikite ir įgykite malonią ir naudingą priklausomybę Zumbai!“

SPORTINIAI ŠOKIAI VAIKAMS

Sportiniai šokiai vaikams - tai puiki papildomo ugdymo programos dalis, laisvalaikio praleidimo būdas ir sportinė veikla, kurios metu lavinama judesių koordinacija, ritminė klausa, ugdoma graži bei harmoninga asmenybė. Šoksime lėtajį valsą, temperamentingajį Vienos valsą, žaismingajį kvikstepą, kubietišką sambą, linksmuosius čia čia čia ir džaivą, bei astringają rumbą.

SOLO MERGAITĖS

Rasti šokių partnerį mergaitei nėra lengva, tačiau tai neturėtų sustabdyti noro šokti. Solo mergaitės gali šokti vienos bei dalyvauti Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamose varžybose.

SOLO LATINO

Visas moteris, norinčias pajudėti, nutraukti rutiną, išmokti gundančių šokio judesių, kiečiame į Solo Latino pamokas! Jokio amžiaus cenzo, jokių kūno sudėties apribojimų ir jokio partnerio.

ŠOKIAI POROMS

Vestuvinio šokio pamokos !!! Koks įsimintinas bus tas momentas, kai sušoksite vieną svarbiausių šokių savo gyvenime! Leiskite ir mums prisiliesti prie pirmųjų jūsų, kaip jaunavedžių, žingsniukų. Vos per 4 pamokas turėsite SAVO šokį. Net jei niekada nesimokėte šokti, bet jaučiate iš vidaus kylantį norą, neslopinkite jo - šokių studija „Alemanda“ organizuoja suaugusiųjų šokių kursus poromis!

SEMINARAI

Mergaitės, norite būti gražios varžybų metu, kreipkitės, padėsime išsiskirti ant parketo !!! Organizuojami šukuosenų darymo seminarai.

Živilė Kučauskienė

Vadovė

Živilė Kučauskienė

Plačiau
Nikita Moisijenko

Treneris

Nikita Moisijenko

Plačiau
Laura Bružauskaitė

Trenerė

Laura Bružauskaitė

Plačiau

Susisiekite su mumis